DAEMON Tools LT
Versti (Translate)
Google Translate:

Microsoft Translator:

Mėnulio fazė
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 86
· Naujausias narys: miskovaikis
Narių apklausa
Ar jums patinka šio tinklalapio dizainas?

Taip
Taip
100% [10 Balsai]

Ne
Ne
0% [0 Balsai]

Balsai: 10
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 2008-09-14

Apklausų archyvas
Skaitliukai

Šaudykla
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte parašyti žinutę.

Neparašyta jokių žinučių.
Sveiki
Sveiki! Šioje svetainėje rasite DAEMON Tools Lite/Pro/Net programas (jas galite atsisiųsti iš „Atsisiųsk greičiau!“ ar „Atsisiųsk!“ panelių, esančių dešinėje svetainės pusėje, bei „Atsisiuntimų“), jų lietuvių kalbos vertimus. Astroburn Lite/Audio/Pro (disko atvaizdo įrašinėjimo į kompaktinį diską programa) programas. Šiek tiek informacijos apie šias programas. Jeigu iškilo kokių klausimų ar nesklandumų dėl svetainės, žiūrėkite kontaktus.

DAEMON Tools - programa, emuliuojanti virtualų CD/DVD/Blu-ray diskų įrenginį. Ja galima peržiūrėti ir panaudoti CD/DVD/Blu-Ray atvaizdų (mds, mdx, b5t, b6t, bwt, bwt, ccd, cue, isz, nrg, cdi, iso, ape, flac) turinį, tarsi jie būtų kompaktinis diskas, įdėtas į diskų įrenginį. Programa taip pat turi apsaugotų nuo kopijavimo kompaktinių diskų apsaugų emuliacijas, su kuriomis galima paleisti kai kuriuos kompiuterinius žaidimus bei kitokį turinį apsaugotą su SafeDisc, SecuROM, LaserLock, RMPS apsaugomis iš specialaus atvaizdo. Ir daug kitų funkcijų.

DAEMON Tools yra skirta tik legaliems kopijavimo tikslams. Pavyzdžiui: norint pasidaryti ir/ar paleisti kompaktinio disko kopiją kompiuteryje, kad greičiau veiktų bei nereikėtų kaskart naudoti diską ir jį braižyti.
DAEMON Tools Lite Mac'ui

Jūs galite išbandyti naują nemokamą beta (testuojamą) DAEMON Tools Lite versiją skirtą Mac'ui. Ją galite atsisiųsti iš „Atsisiųsk greičiau!“ panelės arba Atsisiuntimų. Reikalavimai: Mac OS X 10.6 arba naujesnė.

DAEMON Tools Lite Mac'ui. Nemokama beta iki 2012-12-22.

Atnaujinimas

Atnaujinau „Atsisiųsk greičiau!“ sąrašą.

Išleista nauja DAEMON Tools Lite 4.41.3 versija

2011-08-02: išleista nauja DAEMON Tools Lite 4.41.3 versija.

Kas naujo:

- APE atvaizdų failų palaikymas;
- DT pridėtas kaip naujas diskų įrenginys, kad atliktų bazinę emuliaciją;
- Nešiojamojo įdiegimo pagerinimas;
- SPTD 1.78.

Ištaisytos klaidos:

- Nesuderinamumas tarp DAEMON Tools, Power2Go, PowerDVD;
- Ignoruojamos užrakintos programos vykstant išdiegimui;
- Retai dingstantis šoninės juostos įtaisas po sistemos perkrovimo.

Greičio testas su svetainės hostingu
Tokiu greičiu jums turėtų siųsti failus iš šios svetainės. b – bitas (0 arba 1), B – baitas (8 bitai). 1 Mb/s (Speedtest.net Mini matuoja tokiais vienetais) = 1000 kb/s = 1000000 b/s = 125 kB/s ≈ 122 KiB/s arba KB/s (dvejetainis priešdėlis [daugyba iš 1024] – naudojamas Windows'uose). 8 Mb/s = 1 MB/s = 976,5625 KiB/s ar KB/s (dvejetainis priešdėlis). Taigi, jei norite, kad jums naršyklė rodytų (ji naudoja dvejetainį priešdėlį Windows'uose), kad siunčiatės 1 MB/s (MiB/s) greičiu, tai reikia turėti bent 8,39 Mb/s ar didesnį atsiuntimo greitį (t.y.: 4,9% didesnis dydis nei su SI sistemos daugikliu). Daugiau informacijos apie daugiklių nukrypimus.

Tam kad nebūtų painiavos kur yra dvejetainis priešdėlis (daugyba iš 1024), yra naudojamas SI sistemos (daugyba iš 1000) priešdėlis (išskyrus k, kur naudojamas K) su papildoma i raidėle (Ki, Mi, Gi, Ti, Pi... vietoj k, M, G, T, P...). Windows'uose nurodomi dydžiai turėtų būti su i raidele, nes yra daugyba iš 1024, o ne 1000. Todėl 1 KB (ne kB) = 1 KiB, 1 MB = 1 MiB ir t. t.

Speedtest.net Mini requires at least version 8 of Flash. Please update your client.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.